کانترتاپ

/ / بلاگ
کانترتاپ

کانترتاپ کوارتز بادوام ترین، مستحکم ترین و در عین حال زیباترین طراحی را برای فضای آشپزخانه شما به نمایش می گذارد. البته برخی از افراد ممکن است مفهوم کانترتاپ را به خوبی متوجه نشده باشند و به همین دلیل بهتر است بدانید که به سطح رویی کابینت کانترتاپ گفته می شود که عمدتا برای سطوح کابینت های زمینی و یا کابینت هایی که در ارتفاع نصب میشوند استفاده از آن گزینه مقرون به صرفه ای است و زیبایی خاصی را به نمایش می‌گذارد. نباید جنبه کاربردی بودن کانترتاپ را به هیچ وجه از یاد ببرید؛ چرا که به راحتی می تواند به سرعت عمل فعالیت‌های افراد در آشپزخانه کمک کند و کاربردهای متفاوتی داشته باشد. اگر از آن دسته از افراد بسیار حساس در محیط آشپزخانه هستید ما به شما توصیه می کنیم استفاده از این محصول را به هیچ عنوان نادیده نگیرید.

سنگ کوارتز انتخابی معقولانه و مقرون به صرفه برای کانترتاپ

سنگ کوارتز از جمله سنگ های فوق‌العاده‌ای است که زیبایی و جذابیت بصری حیرت انگیزی را ارائه می نماید. عمدتا به خاطر زیبایی و طراحی بی نظیر این سنگ در طرح‌ها و الگوهای فوق العاده گوناگون، امروزه کانترتاپ کوارتز از کاربردی ترین کانترتاپ ها به شمار می آید که البته سنگ کوارتز به خاطر استحکام بالا و مهمتر از همه دوامی که در مقابل انواع مواد شیمیایی و شرایط جوی دارد، گزینه معقولانه برای فضای آشپزخانه به شمار می آید.

ضد لک بودن و مقاوم بودن این سنگها را نمی‌توان نادیده گرفت و حتی به واسطه عدم درزگیری شما می توانید به ساختار فوق العاده سخت این سنگ مطمئن باشید. چنانچه سنگ کوارتز را با صفحه‌ای مانند سالید سرفیس مقایسه کنید صددرصد طراحی و جذابیت بصری سنگ‌کوارتز بسیار مشهود تر است. همچنین شما می توانید لبه سنگ کوارتز را به راحتی برش زده و این چنین زیبایی و جذابیت صفحه کابینت خود را به شکلی آسان بیشتر نمایید.

مزیت استفاده از کانترتاپ کوارتز

اما چنانچه علاقه داشته باشید در مورد مزیت استفاده از کانترتاپ کوارتز اطلاعات خاصی را به دست آوردید، شما در ابتدا باید به عدم درزگیری این محصول بی نظیر توجه داشته باشید که صدالبته این مزیت باعث می‌شود به کیفیت، استقامت و دوام اولیه سنگ کوارتز برای انتخاب در کانترتاپ مطمئن شوید و بسیار واضح است که در مورد مزیت دوم هیچ اغراقی وجود ندارد؛ چرا که جنس سنگ کوارتز از گونه سنگ هایی است که یک جنس سخت و بسیار استوار شناخته می شود و صد درصد می‌تواند برای فعالیت های روزمره افراد در آشپزخانه گزینه مقرون به صرفه محسوب شود و در مورد لک ها، خس و خراش حرفی برای گفتن نمی‌ماند، به این علت که کوارتز از جمله سنگ های مقاومی است که به هیچ عنوان لکه، خراش و حتی گرما، حرارت و سردی نمی تواند تاثیری بر روی دوام و استحکام اصلی این سنگ ایجاد کند.

اما از لحاظ بهداشتی بودن شما باید بدانید که خاصیت سطح کوارتز به واسطه بدون روزنه بودن اینچنین ایجاب میکند که از جمع شدن انواع کثیفی و باکتری جلوگیری به عمل آورد و به همین دلیل این سنگ را به روشی کاملا آسان می توان در هر شرایطی به راحتی تمیز کرد. هزینه نگهداری بالایی برای این سنگ وجود ندارد و شما به راحتی میتوانید از این سنگ نگهداری کنید. در مورد طرح، رنگ و الگوهای متفاوتی که در بازار وجود دارد، نیازی به توضیح نیست؛ چرا که شما می توانید متنوع ترین طرح ها را برای کانتر تاپ های کوارتز در انواع سایت های اینترنتی معتبر مشاهده کرده و به خاطر استحکام بالایی که دارد هر چه سریعتر خریداری کنید.

سخن پایانی

همانطور که در مورد مزیت استفاده از کانترتاپ کوارتز در این مقاله به ان اشاره شد، شما به خاطر کاربردی بودن سنگ کوارتز این اختیار را دارید که برای کانترتاپ از سنگ با دوام و مقاوم کوارتز استفاده کنید. البته امروزه استفاده از کانترتاپ برای انواع فضای آشپزخانه جزء اصلی دکوراسیون داخلی به حساب می‌آید، که شما می توانید در طرح ها و شکل های گوناگون به خرید انواع کانترتاپ های شیک و لاکچری کوارتز از یک سایت اینترنتی کاملا معتبر و به روز بپردازید و اینچنین بدون دغدغه و دردسر به خرید و نصب سنگهای کوارتز اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.