سنگ کوارتز ایرانی

/ / بلاگ
سنگ کوارتز ایرانی یکی بهترین های سنگ صفحه کابینت

سنگ کوارتز ایرانی یکی بهترین های سنگ صفحه کابینت است که از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است. این روز ها انتخاب کانترتاپ و جنس آن دغدغه اصلی بسیاری از خانم های خانه دار و طراحان دکوراسیون می باشد. از این رو صفحه کابینت را نمی توان بخشی ساده و پیش پا افتاده در آشپزخانه نام برد. اما چه جنسی می تواند مناسب این کار باشد؟

عموم افراد سنگ کوارتز ساخت ایران را به دلیل کیفیت بالایی که دارد انتخاب می کنند. این روز ها با توجه به مشکلات اقتصادی قیمت صفحات کوارتز کره ای، اسپانیایی و… در بازار رشد چشمگیری داشته است. شاید یکی از دلایلی که کوارتز ایرانی جایگزین بسیار مناسبی برای آن ها به حساب می آید همین باشد. اما در واقعیت کیفیت این محصول واقعا در خور ایرانی ها می باشد.

کوارتز ایرانی تمام  ویژگی سنگ های وارداتی را دارد و مازاد بر این، تنوع رنگ این گونه سنگ ها بسیار بالا بوده و قادراند قشر بسیار گسترده ای از سلیقه ها را راضی نمایند. در ادامه  اطلاعات بیشتری راجع به سنگ کوارتز ساخت ایران را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم که امیدواریم سودمند باشد.

کانترتاپ هایی از جنس سنگ کوارتز ایرانی

کانتر تاپ ها یا صفحات کابینت یک عنصر کلیدی در آشپزخانه ها هستند به طوری که قسمت اعظمی از کار های یک آشپز روی آن انجام می شود. جنس نامناسب و یا بی کیفیت برای این کانترتاپ ها می تواند در آینده مشکل آفرین باشد برای همین این روز ها در انتخاب جنس آن دقت بسیار زیادی به خرج داده می شود. همین دقت سبب شده است تا سنگ کوارتز اولویت بسیاری از خانواده ها باشد.

سنگ کوارتز مازاد بر مقاومت بالا از نصب و نگهداری راحتی بر خوردار است. علاوه بر تمام این موارد تنوع رنگ و بافت در کوارتز ایرانی بسیار زیاد است. تمام این فاکتور ها سبب شده است تا کوارتز ایرانی تقاضای زیادی داشته باشد. البته انتخاب سنگ کوارتز اصلی و با کیفیت نیز خود نوعی معضل به حساب می آید.

برای اینکه بتوانید سنگ کوارتز با کیفیت ایرانی را با قیمت مناسب تهیه کنید توصیه می کنیم تا از گروه سنگ کوارتز تک کمک بگیرید چراکه این گروه با داشتن سال ها سابقه ، بهترین نمونه ها را در اختیار شما قرار می دهند.